Být jednou královnou

6. června 2011 v 17:06 | Iff |  Nelehkej život
Taky bych si to chtěla zkusit... být jednou touokouzlující královnou... všichni na ní mohou oči nechat a ona se jen baví, užívá si a rozdavá čarovné pohledy... nikdo si o ní nedovolí říct křivého slůvka, neboť se nerad dopouští lži...
Trošku mě deptá, že mám jen jeden život... a když není dobrej, tak už nepřijde další level, ani nestačí zadat nový jméno... je prostě blbej až do samotnýho konce... A nejhorší je, že člověk musí žít s vědomím, že jeho soused má život nádhernej se vším, co si přeje onen člověk.
Jako příklad uvedu Gabrielu Gunčíkovou... co ona má špatnýho?... v sedmnácti je nádherná, oblíbená, šťastná a skvěle zpívá... když to srovnám s jistou osobou... nebe a dudy... jenže ta osoba už nemá ani ty dudy...Je to smutný, že spravedlnost panuje jen a jen v pohádkách... možná... spíš určitě.. kdybych byla ta šťastná, co má všechno, byla bych ráda, ž život není spravedlivej, ale... takhle... je mi trošku nepříjemně. A to se zase dostávám k tomu samému již tisíckrát reprízovanému tématu:" Komu se s tím mám svěřit?"... ale co... nějak snad dožiju... jen mě děsně štve, že mi jako malé tloukli do hlavičky, že ze mě jednou bude krásná holka,ZAMILUJE se do mě krásnej hodnej kluk a budeme mít úžasný děti a budeme žít šťastně až do smrti. Je zajímavý, jak dokážou lidí lhát...
Chtěla bych za ten život něco stihnout.... stihnout být královnou... často si všímám, jak projde slečná a všem pánům se hned prokroutí oči, někdy i dámy jsou okouzleny. Je krásná, se skvělou postavou, milým úsměvem a hebkou tváří.... navíc úspěšná a šikovná... .jenže považte samy, krásné dámy, chtělo by se Vám se do něčeho pouštět, kdybyste veděly, že na Vás všichni budou hledět jko na ošklivku?... asnili byste a nádherné lásce, když víte, že nikoho neokouzlíte?... fajn, námitka... nejde o vzhled, ale... .to bohužel jde... kterej chlap je v dnešní době zaměřenej na srdce?... odpověď - žádnej... a jestli jo, tak Vám ho, krásné dámy, závidím... protože pokud by ten chlap byl fakt chytrej, tak bude natolik chytrej, že si radši vezme krásku, než zvíře.
A pokud ste se domnívali, že mi jde o dětský sen, projít se v nádhernýchšatech sálem s tisíci světem a všelijakých rozličných drahocenností, pak se pletele... nevím jestli je to skromný, ale podle mě jo... jsem tedy asi SKROMNÁ..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 =) =) | 6. června 2011 v 20:22 | Reagovat

Ale no tak, nesmíš to brát takhle šedě všechno, Tebe by snad bavilo bejt pořád středem pozornosti, mediálně známá, bez špetky soukromí a o nějakým "láskyplným" vztahu by sis asi taky mohla nechat leda zdát, tam se jede na jiný věci.. Buď ráda že nejseš ani překrásná, ani ošklivá, sou lidi co jsou na tom hůř a myslím, že takovejch je víc než těch, co je na tom líp.. Užívej si život svojí cestou, ne cestou kterou znáš z pohádek a z filmů.. Seš mladá, celej život před sebou, nikdo neví, kam Tě život zavede ;)

2 Iffča Iffča | 21. června 2011 v 10:57 | Reagovat

Wow, vyčerpávající komentář... jen by mě zajímalo, kdo ho asi psal...:-D

3 =) =) | 24. června 2011 v 18:42 | Reagovat

Proč zajímalo? :) Podstatný je ten text, ne autor..

4 Iffča Iffča | 27. června 2011 v 10:04 | Reagovat

OK, pak souhlasím a tiše mlčím:-)

5 iva iva | 28. června 2011 v 7:26 | Reagovat

Neboj, život je nevyzpytatelnej, a co se Ti teď zdá špatný a z čeho je Ti smutno, může se během velmi krátký chvíle změnit.. změnit k lepšímu. Nebooj, bude líp :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama