P jako prase, protože bagr plave

28. ledna 2008 v 21:27 | Ivča
Sedím a obtahuju písmenko po písmenku. Sedla jsem si totiž k lístkům s názvem pořadatel, na který už nevyšla barva, musím je teda všechny obtáhnout. Docela mě to baví, ale je to moc dlouhý, nebo spíš jsm já moc pomalá, tak u toho obtyhování vymýšlím kravinky.
Právě obtahuju P , P jako prase. Je to celkem fajn zvíře, díky kterýmu máme spoustu masa a sálda. Vím, že těm několika lidičkům zkazím chu´t k jídlu, ale co už? Prase by se dalo říct i mě... občas:-D . Nebo by šlo P jako pitomec... tak by se mi taky dalo říct:-), nojono, dá se takových slovíček vymyslet:-) P jako praštěná, to jsem taky. Nebo P jako pýcha, to doufám, že mě se netýká. Slovo pýcha používám jen když odříkávám vyjmenovaná slova. Už mě to psaní začíná bavit.
A pozor! Už jsem na O . O jako opice, to je Ivuška. Ne, není to urážka, jen znamení v čínském horoskopu. Jako opice se většinou tváří můj spolužák, ale o něm raději nebudu moc mluvit, aby se některým jedincům neudělalo špatně. Je to totiž naše třídní čuňátko. Vlastně pořádný čuně! No, ale to už je jeho problém, my tu teď řešíme O. A protože O vypadá jako kolo, tak je i O jako kolo. Taky fajn přirovnání, že?:-) O můžeme použít, když se divíme, a rybičky mají tvar úst do písmene O.
A už jsem konečně u Ř. Ř jako řeřicha... no, napadá mě, že mě zrovna nic nenapadá:-). Ř, jako říct něco, to já umím dokonale. horší úkol by pro mě byl říct něco rozumnýho. Abych tak řekla: " Rozumný? Co je to za sprostý slovo?:-)" Nojono, opice asi nebude jen Ivuška, ale i já, páč opičit se mi jde.
A máme tu A. A jako andílek- můj nepřítel. Jo, jsou krásní, ale takovým čertům na moc příjemní. A jako Anglie, Amerika, Austrálie, Antarktida, Arktida... ja to hold sranda, takový A
A teď D. D jaiko hlupózis, dementózis, definitivo. to se ke mě taky hodí, Nebo k nám? Nevím jak to říct, protože Vy by jste to mohli vzít poněkud jinak. No, ale jde vlastně i D jako deštník, ten máme snad všichni. Nebo D jako Dáda, naše mnou ne moc oblíbená kamarádka... no, spíš spolužečka. Je vlastněfajn, ale na můj vkus moc pomlouvá. No, to nevadí, to se zvládne.
A já už jsem na A. A jako magor, jak jsem doplnila našeho milého Arnoštka. Nevěřil mi , že bagr plave, ale pak řekl, že bagr plave, ale jmenuje se Alois Bagr. A taky povídal, že statnej bagrista zachrání vlka za spárů Červené Karkulky a potom odplaval na svým bagru hromovodem. Ale o tom až v jinačím článečku.
A už obtahuji T, jako tátové. Moji tři milovaní tátové. Táta hobbitek, táta savana a táta loupežník, to je, co?
E . E jako elektřina. Ano v japonsku jí vyrábějí spoustu... připomíná mi to nzeměpis, to není moc příjemné připomínka. Nebo E jako ementál, sýr, ještě nevím jakej, nebo možná jo, já totiž vlastně ani nevím co to jím, no, ale to nevadí. to se spraví.
A nakonec L. L jako láska, to, co cítím ke svýmu budoucímu manželovi, ke svýmu nynějšímu manželovi a ke svýmu klukovi. Vlastně ještě k Vám všem, jste moje sluníčka, mám Vás ráda.
No hurá, už jsem u konce! No, ale ak tak jásám, všimla jsem si, že tuhle trať si projedu ještě asi osmkrát. To musí být POŘ8D tolik DATLŮ!???!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | E-mail | Web | 29. ledna 2008 v 15:11 | Reagovat

Krásně se v tom vyžíváš ;-)

2 Ivča Ivča | 29. ledna 2008 v 16:31 | Reagovat

To víš:-)

3 Petr - táta Petr - táta | Web | 11. února 2008 v 22:27 | Reagovat

Díky za to "T".  MTR :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama