PRŠÍ!!!!

10. listopadu 2007 v 11:12
Prší , prší , jen se leje...ale ono prší až moc. Všude je mokro a venku ani živáčka , až na blázny ,
kterým se v tom počasí chce ven . Mě by se chtělo , ale maminka by s toho asi měla infarkt , tak to radši necháme na jindy:-). Už teď jsem nachlazená , a mám ráda svůj hlas a svý zdraví , takže , to bude asi lepší odložit. Některý děcka jsou rádi , když jsou nemocní , páč nemusej do školy , ale já mezi ně nepatřím , já se radši něco naučím , než být úplně blbá:-). Já vlastně v hodně věcech tak říkajíc:"Jdu proti stádu , ale je mi to jedno . Některý lidičky , co jsou na tom podobně znám , ale takovejch moc není , ale ti , co takoví jsou , jsou stejně nejlepší. Například totiž , většina lidí neřekne lidem do očí to , co si o nich myslí. Já jo , proto mě taky plno lidí nemá rádo , páč jim říkám i ty špatný věci . Ale měli by si uvědomit , že pochvala od pravdomluvnýho člověka je vís , než tisíc od lháře.
Pořád ještě prší. Proč vlastně prší???Na tuhle otázku je zpousta nátzorů , ale já ž bohužel vím pravdu , vymýšlet si , bylo lepší , ale teď díky škole , už ze mě není malá holčička , která dumá nad světem , jsem mnohe zkušenější. Ale vlastně jsem malá holčička a chytrá nejsem. Je to to nejlepší , co mě mohlo potkat-umím si představovat věci , ne tak , jak jsou opravdu , ale tak , jak jsou v mý fantasii . Jinak by asi tyhle stránky nevznikly. Já si vymýšlím ráda , ale nežlu , vymýšlím si , a žlu jenom sobě. Ale to není důležitý. Pravdomluvnej člověk jsem , prpotože když lžu sob+ě , tak tpo neříkám nahlas. Ja to opravdovsky fajn. Jestli chcete , vyzkoušejte si to taky , uvidíte , že je to hrozně zábavný. Teď když prší , je to nejzábavnější. Můžete si třea lehnout na postel , kolem sebe nepořádek a představovat si jak sluní svítíčko. Jééé , to je křásná představa:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evča Evča | Web | 12. listopadu 2007 v 17:24 | Reagovat

No teda..ivi já ti přímo závidím,že ti sem chodí tolik lidí :D víš co mě napadlo...nechtěla bys mi smím blogem pomáhat????davat tam nějaký vtipný obrázky a tak :) pže ja nevim jak an to :(:(:(:(:(:(:( napiš mi pls na icq,maš ho v mobilu..prosíííííííím :):):):):)

2 Petr - tatínek - veliký blázínek Petr - tatínek - veliký blázínek | Web | 13. listopadu 2007 v 22:06 | Reagovat

Ivi promiň, že přes tebe komunikuji s Evčou, ale já už jsem prostě takový.:

  Evi poradím ti. Zkus taky trošku popustit uzdu svojí fantazie a vydat se třeba do vzdušných zámků za vílama a různýma bytostma, nebo jen ventilovat svoje úvahy. Vím,že jsou to pohádky a sny a že je to někdy hodně obtížné jim věřit, ale život je s nima daleko hezčí.

Další z možností, jak si zvětšit návštěvnost je vzájemná provázanost. Tím myslím, že např. Ivanka má odkaz na svoje stránky na našich www.hobbitmusic.cz v sekci odkazů a naopak zase náš odkaz je na jejím blogu.

   No a třetí možnost? Upozornit vždy na novinky na tvých stránkách, třeba pomocí mailu a nebo SMSky.

Tak se měj a přeji větší návštěvnost. Vím, že se z toho nestřílí, ale potěší to když víš, že něco neděláš zbytečně :-)  Měj se fanfárově :-)

3 Radka Radka | Web | 14. listopadu 2007 v 17:26 | Reagovat

Diplom

4 Ivča Ivča | 15. listopadu 2007 v 20:49 | Reagovat

Jejda...jakejpak diplom???_____________________

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama